Nasza historia

Tworzymy z pasją

Początki
jak to się zaczęło?

Zacznijmy od początku

Bartek człowiek ze stali, a na pewno pasjonat stali. Przyjaźni się  z nią od wielu lat i jest to niewątpliwie bardzo udany związek. Oswoił ten nieugięty materiał na tyle, że dziś poddaje się jego wizji i formie bez mrugnięcia okiem.

Marek znawca drewna i entuzjasta jego możliwości. Doskonale wie, jak wykorzystać je  najlepiej i co zrobić, aby służyło ludziom przez wiele długich lat. Do obróbki drewna podchodzi z pietyzmem, gdyż jak sam mówi to praca na żywym organizmie.

Jakiś czas temu Bartek poszukiwał fachowca, który wykona dla niego drewniany korpus komody, aby mógł stanąć na stalowych nogach przygotowanych przez niego samego.

Marek natomiast rozglądał się za specjalistą od stali, który zrobi barierkę w stylu loftowym do stworzonych przez niego dębowych schodów.

Trafili na siebie przypadkiem i wykonali wzajemne zlecenia. Jednak połączenie ich pasji i talentów nie było przypadkowe, dzięki czemu powstały wyjątkowe dzieła. Od tego momentu postanowili pracować razem, łącząc swoje talenty. Na początku tworzyli hobbistycznie dla rodziny oraz najbliższych znajomych, ale nie trwało to długo. Ich produkty były najlepszą wizytówką, która przyciągała kolejnych klientów.

I tak z początkiem marca 2021 roku spełniając oczekiwania odbiorców, z miłości do drewna i stali powstała firma DiM Studio.

welding, sparks, arcs
nasza pasja

Poznaj DiM Studio

Specjalizujemy się w szeroko pojętej architekturze ogrodowej wykonanej z drewna i metalu. Tworzymy wyjątkowe zestawy ogrodowe oraz wypoczynkowe. Stoły biesiadne, ławy, altany, a także zadaszenia, zabudowy tarasów i kwietniki.

Wychodzimy naprzeciw klientom indywidualnym spełniając ich pragnienia i oczekiwania. Projektujemy pod specjalne zamówienia, słuchamy i doradzamy. Również klienci biznesowi mogą liczyć na nasze wsparcie. Meble dla gastronomii w stylu loftowym, nowoczesne regały na wymiar, wyposażenie ogródków piwnych oraz ławki parkowe to dla nas codzienność.

W naszej pracy nie ma zleceń za małych lub za dużych. Liczą się jedynie preferencje i życzenia klientów. Firma DiM studio powstała z pasji do drewna i metalu. Tworzymy meble ogrodowe, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Do produkcji wykorzystujemy jedynie stal I gatunku szkiełkowaną i lakierowaną  podkładem oraz dwukrotnie malowaną metodą proszkową. Natomiast drzewo używane do produkcji mebli to olcha lub drzewa iglaste, które malujemy specjalistyczną farbą do drewnianych łodzi.
Tylko taka produkcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne przez wiele lat.

W swojej pracy stawiamy na jakość oraz oryginalność wyrobów, które wyjeżdżają z naszej manufaktury. Dbamy o szczegóły i jesteśmy pewni swojej pracy, dlatego dajemy gwarancję na zabezpieczenia antykorozyjne.

Myślisz, że nazwa firmy DiM Studio jest przypadkowa? U nas nie ma przypadków, są tylko połączenia idealne – jak drewno i metal.

 

70

Zrealizowanych projektów

100+

Zadowolonych klientów

8

Lat doświadczenia